Školní výlet

V polovině května se žáci praktické třídy vypravili na školní výlet do Prahy. Hlavním cílem byla komentovaná prohlídka Národního divadla. Paní průvodkyně nás nejdříve zavedla do podzemí, kde je umístěna expozice základních kamenů. Postupně jsme prošli celý nádherný interiér divadla. Mohli jsme se posadit do prázdného hlediště, prohlédnout si výzdobu a nechat na sebe působit atmosféru této historické budovy. Prohlídku doprovázenou poutavým výkladem naší paní průvodkyně jsme zakončili výstupem na terasu. Z ní se nám naskytl krásný výhled na Karlův most a na Pražský hrad. Velkým zážitkem bylo vidět trigy, které jsme z tohoto místa měli doslova na dosah. Prohlídka naší „ZLATÉ KAPLIČKY“ na všechny silně zapůsobila.

Výlet